11.12.2020

Yeni İlçe Müftümüz Görevine Başladı

Kırklareli Demirköy İlçesi’nde vaiz olarak görev yapmaktayken Kastamonu Pınarbaşı İlçe Müftülüğü’ne İlçe Müftüsü olarak atanan Abdulsamet CİĞER, Pınarbaşı İlçe Müftülüğü’ndeki görevine 11/12/2020 tarihinde başladı.

Pınarbaşı İlçe Müftüsü Abdulsamet CİĞER ilk mesaj olarak şunları ifade etti;

11/12/2020 tarihi itibariyle Pınarbaşı İlçe Müftüsü olarak görevime başlamış bulunuyorum. Öncelikle Pınarbaşı’na hizmet etmeyi nasip eden Allah´a şükrediyor, milletimiz ve insanlık için hayırlı hizmetler yapma gayretlerimizde bizleri başarılı kılmasını ve bizlere yardımını esirgememesini niyaz ediyorum. Bizi bu vazifeye layık gören Diyanet İşleri Başkanlığımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Pınarbaşı halkımızı ve değerli yöneticilerimizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bölgenin cazibe merkezi konumunda bulunan Pınarbaşı’mız, tarihi ve kültürel birikimi, yetiştirmiş olduğu insanlarıyla ülkenin önemli ilçelerinden biridir. Büyüyen bir Türkiye ve Kastamonu’nun incisi Pınarbaşı için durmadan ve yorulmadan çalışıp, hep beraber fedakârlık göstereceğiz.

Bana tevdi edilen bu şerefli ve önemli görevi, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde mesai arkadaşlarımla birlikte en iyi şekilde yürüteceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, teşkilatımızda görev yapan bütün mesai arkadaşlarıma, Pınarbaşı’nda yaşayan halkımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Abdulsamet CİĞER- Pınarbaşı İlçe Müftüsü