YENİ İLÇE MÜFTÜMÜZ GÖREVİNE BAŞLADI
12.01.2024
Bayburt Aydıntepe İlçe Müftüsü olarak görev yapmakta iken, Çatalzeytin İlçe Müftülüğümüze İlçe Müftüsü olarak atanan Mustafa KABAOĞLU 27.11.2023 tarihinde görevine başladı. Yeni müftümüze görevinde başarılar dileriz.
HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ
13.06.2022
KADİM OYUNLAR ŞENLİĞİ
01.06.2022
4/6 YAŞ KUR'AN KURSU ZİYARETİ
25.05.2022
ENGELLİLER HAFTASI ZİYARETLERİ
12.05.2022
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.