T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Kastamonu Müftülüğü

02.09.2019

Yeni - TOPLANTI HAKKINDA DUYURU

TOPLANTILAR

Eylül ayından itibaren aylık mutad toplantılar her ayın 15’inden sonra yapılacaktır.

1-Şehir cami görevlileri toplantıları, her ayın15’ini takip eden Pazartesi günü iki grup halinde saat 09:30 ve 10:30 olmak üzere iki ayrı saatte yapılacaktır.

2-Köy cami görevlileri ile toplantılar her ayın 15’ini takip eden Çarşamba günü saat  09:00--10:00 ve 11:00 olmak üzere üç ayrı saatte yapılacaktır.

3-Kur’an Kursu Öğreticileri toplantıları her ayın 15’ini takip eden Cuma günü saat 17:00 de yapılacaktır.

4-Müftülük personeli toplantısı her ayın 15’ini takip eden Cuma günü saat 09:00 da yapılacaktır.

Bütün  personelimizin toplantı gün ve saatlerine müftülük sitesinden ve müftülük ilan panosundaki ilandan takip ederek aksaklığa meydan vermeden toplantılarına gün ve saatinde katılmalarını önemle rica ederim.

NOT. 1- Bütün toplantılar müftülük toplantı salonunda yapılacaktır.

          2- Her ay toplantı için ayrıca mesaj gönderilmeyecektir.

MUTAD TOPLANTISINDA  SAAT 09:00 DA TOPLANTIYA KATILACAK PERSONEL
S.NO ADI      SOYADI UNVANI SEMTİ GÖREV YERİ SAAT
Görev Yeri Köy  09:00
1 Hüseyin  AL İH Köy Kasaba Mahmutbey  09:00
2 İsmail ALACA İH Köy Üyücek Yuk.Akçake.  09:00
3 İhsan  ALBAYRAK İH Köy Konukça  Çaylayık  09:00
4 Bilal  ATMACA İH Köy Gömeç Ky  09:00
5 Ziya AVCI İH Köy Gökçekent Varsak  09:00
6 Ahmet  AYANOĞLU İH Köy  Molla Ky  09:00
7 Hasan  AYAZ İH Köy Corumlu Ky  09:00
8 Halil İbrahim  AYAZ  İH Köy Keremli  Tokmak   09:00
9 Cihan AYDIN İH Köy Kaşçılar  Emeksizoğlu  09:00
10 İsmail AZDAVAYLI İH Köy  Keremli Ky  09:00
11 Satı Mehmet  BAŞ İH Köy Kurt  Ky  09:00
12 Hüseyin  BAŞIMOĞLU   İH Köy Halife Kuyucağı  Ky.  09:00
13 Murat  BEKİROĞLU  İH Köy Kırık  Tontur Mah.  09:00
14 Abdurrahman  BERBEROĞLU  İH Köy Küçüksu  Hacıman   09:00
15 Haşim BEYGİRLİOĞLU İH Köy Subaşı  Ky  09:00
16 Kamil  BOSTANCIOĞLU  İH Köy Alpagut  Ky. Bademce  09:00
17 İrfan  CEZİROĞLU İH Köy  Talipler Ky  09:00
18 Satı CİNCİ İH Köy Örencik Örencik  09:00
19 Recep  ÇATAL 4/B Köy Emirler Şeker    09:00
20 Hüseyin ÇELİK İH Köy Hatip Ky  09:00
21 Hüseyin  ÇELİK  4/B Köy Aksinir Ky.  Kayalı Mah. Cami   09:00
22 Fatih  ÇERÇİOĞLU  V.İ.H. Köy  Gökçukur Ky.  Kireç Mah. Cami   09:00
23 Salih  ÇOBAN  İH Köy Alparslan  Şadoğlu Mah.  09:00
24 Bilal  ÇÖLDEN  4/B Köy Duruçay  Yeni Mah. Cami   09:00
25 Hakan  DEMİRBAŞ İH Köy Üyücek Üyücek  09:00
26 Yusuf  DEMİRCİ  İH Köy  Aş.İsmailli Ky  09:00
27 Mustafa  DENİZYOL İH Köy Halife Ky  09:00
28 Burhan  DİMİCİ  İH Köy  Keremli  Türkeli   09:00
29 Mehmet DÖNMEZ İH Köy Yolkonak Yuk.Yuva   09:00
30 Sezai  EMİRMUSTAFAOĞLU  İH Köy Erdem Sepet. Din. tesisi Mes.    09:00
31 Fatih  EMİROĞLU  İH Köy Yarören Ky  09:00
32 Remzi  GEDİK İH Köy Taşlık Asarcık  09:00
33 Şükrü  GEVGEŞOĞLU İH Köy Yuk.Elyakut Ky  09:00
34 Necdet GÜLÜKOĞLU İH Köy  Kavak Ky  09:00
35 Hüseyin  GÜNGÖR İH Köy Aksinir Ky  09:00
36 Necmi GÜNGÖR İH Köy Konukça  Susuz Mah.  09:00
37 Metin  GÜREŞ İH Köy Hacıbey Ky  09:00
38 Yunus  İPEK İH Köy Koru Ky  09:00
39 İsa  KANDERUN  İH Köy Keremli  Kınalı Mah.  09:00
40 Recep KARABAY İH Köy Etyemez Ky  09:00
41 Şaban  KARADAĞ İH Köy Çiğil Ky  09:00
42 Erhan  KARAMUK İH Köy  Bahadır Karınca  09:00
43 Yaşar KAYA İH Köy Göl Şeyh Ahmet  09:00
44 Adem KAYPAK İH Köy Akçakese Ky  09:00
45 Yılmaz  KEBAPÇI İH Köy Has Ky  09:00
46 Yurdanur KEBECİOĞLU İH Köy  Çerçi Ky  09:00
47 Lütfi  KERİMOĞLU İH Köy Sırasöğütler Keşkekli  09:00
48 Mahir  KIMIZOĞLU İH Köy Gökçekent Ky  09:00
49 Osman KOCAKAYA İH Köy Hoca Ky  09:00
50 İsmail  KOÇAK İH Köy Ümit Ky  09:00
51 Emrah  KÖMÜRCÜ  4/B Köy Üyücek  Aş.Akçakese   09:00
52 Selahattin  KURTÇU İH Köy  Kıyık  Aşağı Kıyık  09:00
53 Enes  KUTLU  İH Köy Ümit Kavun  09:00
54 Muhammer  KÜÇÜKYİĞİT  İH Köy Çerçi Ky.Dere  Şehit Uğur Yıldız C.  09:00
55 Erdoğan MENTEŞOĞLU İH Köy Numanlar Ky  09:00
56 İhsan  MUHİTTİNOĞLU İH Köy Ahmetbey Ky  09:00
57 Harun  MUHİTTİNOĞLU İH Köy Aşağıyuva Ky  09:00
58 Mesut  MUZIROĞLU  İH Köy Corumlu  Yemişçi   09:00
59 Ertan  NALBANTOĞLU İH Köy Köklü  Ky  09:00
60 Mustafa  ORTAAKARSU İH Köy  Konukça  Ky  09:00
61 Murat  ÖMERCİOĞLU İH Köy Küçüksu Çömlekçi  09:00
62 Emre  ÖZEL  4/B Köy Subaşı  M.Kemal Paşa   09:00
63 Hüseyin  ÖZGE İH Köy Arız Ky  09:00
64 Adem ÖZKESKİN İH Köy  Alparslan Ky  09:00
65 Hayati  ÖZYURTOĞLU  İH Köy  Bozoğlak Ky  09:00
66 Emin  SARIMEHMET İH Köy Kavak Ortaca  09:00
67 Mehmet  SAYAR İH Köy Küçüksu  Çerkez  09:00
68 Cengiz  SİMSAR İH Köy  Duruçay Kemah c.  09:00
69 Nazım  SİMSAR İH Köy Çerçi Kadınsarayı  09:00
70 Mevlüt  SOLMAZ  İH Köy Göl Aşağı  09:00
71 Mustafa  SÜREM  İH Köy Bozoğlak Yeni Mh.Caferoğlu  09:00
72 Mehmet Akif  ŞAHİNER  4/B Köy Kavak  Eynihan Mh.  09:00
73 Veysel   ŞENTÜRK İH Köy Eşen Ky  09:00
74 Refik  TEKELİ İH Köy Kas.Örencik    09:00
75 Adem  TEKEOĞLU  İH Köy Bahadır  Mrk. Mh. Yakupoğlu   09:00
76 Yüksel  TELLİOĞLU İH Köy Bahadır Çırakoğlu  09:00
77 Hüseyin  TERZİ İH Köy Örencik Kavacık  09:00
78 Hasan  TERZİ  İH Köy Sırasöğütler Ky  09:00
79 Süleyman  TOKTAŞ  İH Köy Kırcalar Ky  09:00
80 Bilal  TOKUR İH Köy Kıyık Ky  09:00
81 Cahit  TOPKARA İH Köy Örencik Büy.Kavacık  09:00
82 Sebahattin  TUĞRUL İH Köy Etyemez Davutça  09:00
83 İsmail ÜNAL V.İ.H. Köy  Sırasöğütler Ky.    09:00
84 Kenan ÜNLÜ İH Köy Oğulköy  Ky  09:00
85 Osman  ÜZÜMCÜ  İH Köy Yuk.Elyakut Kabalar  09:00
86 İlhan  VAHİTOĞLU İH Köy Sarıömer Ky  09:00
87 Mustafa  VELİOĞLU  İH Köy  Kırık  Ky  09:00
88 İbrahim YAHYAOĞLU İH Köy Bulacık Ky  09:00
89 Hasan YAMAN İH Köy Akdoğan Ky  09:00
90 İsmail YAMAN İH Köy Aş.Elyakut Köyiçi Mh.  09:00
91 Ayhan  YANIKOĞLU İH Köy Yarören Tepelce  09:00
92 Muhittin  YAŞAR İH Köy Yuk.Kuyucak Ky  09:00
93 Onur  YAZICI  İH Köy Yolkonak Müdürüp  09:00
94 Kemal  YAZICIOĞLU İH Köy Kıyık  Tepe   09:00
95 Yalçın  YAZICIOĞLU  İH Köy Aş.İsmailli Bacak Mah.  09:00
96 Nihat  YILMAZ İH Köy Akdoğan Ky Sofular  09:00
97 Nurullah  YILMAZ  İH Köy Etyemez  Yeni Mh. Hacı Hasan   09:00
98 Bayram  YILMAZ  İH Köy  Halife  Orta Mahalle   09:00
99 Münhal   İH Köy Taşlık  Ky  09:00
100 Münhal   İH Köy  Alpağut Ky  09:00

 

MUTAD TOPLANTISINDA SAAT 09:30 DA TOPLANTIYA KATILACAK  PERSONEL
S.NO ADI      SOYADI UNVANI SEMTİ GÖREV YERİ SAAT
1 Hasan  AKÇA  İH Mrk Kuzeykent Yavuzbey  09:30
2 Şükrü ALTAN İH Mrk Alacamescit 09:30
3 Bilal  ARSLAN İH Mrk Kuzeykent İsmail  Havuş 09:30
4 Yılmaz ATEŞOĞLU İH Mrk Abdulcebbar 09:30
5 Yusuf  ATICI  İH Mrk Hedanioğlu 09:30
6 Cevat  AVCI İH Mrk Şehit Çavuş Ertan Sivrioğlu  09:30
7 Mustafa  BACAK İH Mrk Yakupağa 09:30
8 İrfan  BAKIR  İH Mrk Sanayi Sitesi   A.İZİN 09:30
9 Muzaffer  BAL İH Mrk Honsalar 09:30
10 Halim BALCIOĞLU Baş İH Mrk Sinanbey 09:30
11 Saim  BAŞ İ.H. Mrk Kastamonu Kyk.Yurdu Mescidi 09:30
12 Uğur  BAŞAK  İH Mrk  Yeni sanayi St. 09:30
13 Vedat BAYSAL İH Mrk Topçuoğlu 09:30
14 Burhan  BEKAROĞLU İH Mrk Eyüpağa  09:30
15 Mehmet BEŞLİ İH Mrk Musafakih 09:30
16 Ekrem BEYGİRLİOĞLU İH Mrk Hamzaağa  09:30
17 Sadi  BOZOĞLU  İH Mrk Mehmet Akif  09:30
18 Ahmet BUTUR İH Mrk Ovalıpazarı Mescidi 09:30
19 Ferhat CALAYOĞLU İH Mrk Tepeyol 09:30
20 Cemal ÇATAL İH Mrk  Aş.Esentepe 09:30
21 Hasan  ÇATALOĞLU  V.İ.H. Mrk. Hacı Muzaffer Caferoğlu  09:30
22 Hüseyin  ÇELEBİ  4/B Mrk. Müfessir Alaaddin Türbesi Mescidi  09:30
23 İlhan  ÇERÇİOĞLU  İH Mrk Aycılar 09:30
24 Yılmaz  ÇİFÇİOĞLU İH Mrk Suluceviz (Y.Beyazıt) 09:30
25 Yusuf DALKILIÇ İH Mrk Pırlaklar 09:30
26 Murat  DANACI  İ.H. Mrk. Karamuklar Mescidi  09:30
27 Satı  DEMİRCİ İH Mrk Sarıkaya 09:30
28 Kadir  DOĞAN İH Mrk Karanlık Y.DIŞI 09:30
29 Ali DOĞAN İH Mrk Saray 09:30
30 Metin EKİCİ İH Mrk H.Kemal Pattabanoğlu  09:30
31 Ata ERGİN İ.H. Mrk Şeyh Şabanı Veli Yurdu Mescidi  09:30
32 Sait  ERMİŞ İH Mrk Şükrü Ünlü Camii 09:30
33 Nazım GEBELİ İH Mrk Darende (Kışla) 09:30
34 Kamil GEZER İH Mrk Halifesultan 09:30
35 İsmail  GÖKÇELİ İH Mrk Safalan Y.DIŞI 09:30
36 Hasan  GÖKMEN İH Mrk Köşküstü  09:30
37 Oktay GÖMECÇİ V.İ.H. Mrk Pırlaklar Cami  09:30
38 Hakan GÜLTEKİN İH Mrk Manbuloğlu 09:30
39 Mehmet  HALAÇ  V.İ.H. MRK Safalan Cami  09:30
40 Hüseyin  HOLTACIOĞLU İH Mrk  Esentepe  Y.Malle 09:30
41 İrfan  IŞIK İH Mrk Kuzeykent Pirdede Cami  09:30
42 Muhammed Feyzi  İBRAHİMOĞLU  4/B Mrk Taşıko Mescidi  09:30
43 Hakkı  İNKAYA İH Mrk İsfendiyar  09:30
44 Selçuk  İSMAİLOĞLU  İH Mrk H.Muzaffer Caferoğlu Y.DIŞI 09:30
45 Fikret KABAKÇIOĞLU İH Mrk Server 09:30
46 Ali KADİRUSTAOĞLU İH Mrk Saraçlar 09:30
47 Harun  KARAGÖZ  İH Mrk  Budamış Zintaş 09:30
48 Abdulkadir KARAGÖZ  İ.H. Mrk Huzurevi mescidi 09:30
49 Metin  KARAMAHMUTOĞLU İH Mrk Tabaklar 09:30
50 Harun KARAMUK İH Mrk Budamış Yeni Mah. 09:30
51 Fatih  KAVASOĞLU İH Mrk Mollasait 09:30
52 Mehmet  KAYIKCI  V.İ.H. Mrk. Sanayi Sitesi Cami  09:30
53 Hasan  KAYIKÇI İH Mrk Tedaş 09:30
54 Şükrü  KILDIROĞLU İH Mrk Candaroğulları 09:30
55 Nahit KILDIROĞLU İH Mrk İbn-i Neccar 09:30
56 Vahit  KILDIROĞLU  4/B Mrk Gümüş. Mehmet Feyzi Efendi C. 09:30
57 Zeynel KIRIKOĞLU İH Mrk Doğakent 09:30
58 Asım Muhtalip  KISA  İH Mrk Şeyh Şaban-ı Veli  09:30
59 Çetin KIZILKAYA İH Mrk Yukarı Esentepe 09:30
60 Halil  KOCAOĞLU İH Mrk  Abdurrezzak 09:30
61 İrfan KÖMLEKSİZ İH Mrk Karayolları  09:30
62 Suat KURT İH Mrk Yılanlı 09:30
63 Ali  KURTÇU İH Mrk Olukbaşı 09:30
64 Erol  KURTÇUOĞLU  V.İ.H. Mrk.  İsmailbey Cami 09:30
65 Abdullah KURU İH Mrk İsmailbey Y.DIŞI 09:30
66 Yücel  KUŞOĞLU Uzman İ.H. Mrk Deveciler 09:30
67 Fikret KUŞOĞLU İH Mrk Ferhatpaşa 09:30
68 Bilal  MARAZ İH Mrk Budamış Kumara 09:30
69 Ali  MOR İH Mrk Yunus Emre 09:30
70 Mustafa  NAMAL  İH Mrk Alice 09:30
71 Nevzat  ODABAŞI  İH Mrk Kesoğlu 09:30
72 Adem ÖZ İH Mrk Hacıdede 09:30
73 Mehmet  ÖZDEMİR İH Mrk Keskinler  09:30
74 Sait  ÖZDEMİR İH Mrk Kuzeykent Merkez 09:30
75 Seyfettin  ÖZTÜRK İH Mrk Cebrail  09:30
76 Ayhan PARMAKSIZ MK Mrk Nasrullah 09:30
77 Raşit  PEHLİVAN  İH Mrk. 15 Temmuz Şehitler Cami  09:30
78 Hasan  SAKALLIOĞLU İH Mrk H.İhsan Darende 09:30
79 Kamil  SAKALLIOĞLU İH Mrk H.Nimet Darende  09:30
80 Cahit  SİMSAR İH Mrk Veli Efendi 09:30
81 Duran  SİVASLIOĞLU İH Mrk Kuzeykent Ulu 09:30
82 Kahraman ŞEKERCİOĞLU Baş İ.H. Mrk Nasrullah 09:30
83 Celal  ŞENGÜL İH Mrk Akveri  09:30
84 Şahin  TELLİOĞLU İH Mrk Atabeygazi 09:30
85 Mehmet  TINIK İH Mrk. Kışla Mescidi 09:30
86 Recai TOPALOĞLU İH Mrk Mehmet Feyzi Efendi 09:30
87 Necdet TOPKARA İH Mrk Hava Limanı 09:30
88 Muhiddin TÜLEKOĞLU İH Mrk Hepkebirler 09:30
89 Yavuz  TÜRKMENOĞLU İH Mrk SFC Entegre  09:30
90 Sabahattin UYSAL İH Mrk Azamiye 09:30
91 Orhan  ÜZÜMCÜ İH Mrk Sunta Fab. 09:30
92 Muzaffer VELİOĞLU İH Mrk H.Hayri Darende 09:30
93 Mustafa  YALÇIN  İH Mrk Eligüzel  09:30
94 Abdullah  YILMAZ İH Mrk Çevkani 09:30
95 Halil  YILMAZ  V.İ.H. Mrk. Kuzeykent Pirdede Cami   

 

MUTAD TOPLANTISINDA  SAAT 10:00 DA TOPLANTIYA KATILACAK PERSONELİ
S.NO ADI      SOYADI UNVANI SEMTİ GÖREV YERİ  
SAAT
1 Cahit  AHATOĞLU  İH Köy Hacı İlyas (Deliler Ky) 10:00
2 Hasan  AKBULUT  İH Köy  Ahlatçık  Yk.Buzağıveren Mh. 10:00
3 Osman AKÇA İH Köy Hacı Şaban Ky 10:00
4 Osman  ARABACI  İH Köy B.Kuyucağı Aşağı Ören  10:00
5 Sinan  AŞKAROĞLU  İH Köy Aşağıbatak Ky 10:00
6 Murat  ATAŞ  İH Köy Dursunlar  Esenler Mah. 10:00
7 Orhan ATEŞ İH Köy  Emirli Ky 10:00
8 Ahmet  AVCI  İH Köy Ahlat Ahlat 10:00
9 Mithat AYDIN İH Köy Dere Ky 10:00
10 Erol  BEŞLİ  4/B Köy  Gelinören Ky 10:00
11 Hamdi  BODUROĞLU  İH Köy  Akçataş  (Karadere) 10:00
12 Erkan  BURUKOĞLU  İH Köy  Ballık Ky 10:00
13 Çetin  CEBECİ  İH Köy Gelinören Kılıçlı  10:00
14 Hidayet  CİVELEKOĞLU  İH Köy  Akçataş  Merkez Mh. 10:00
15 Nazım  ÇALIKOĞLU  İH Köy Bostan  Yk.Tüfekçi  10:00
16 Yunus  ÇAVDAROĞLU İH Köy Evciler Ky 10:00
17 Muhittin  ÇELEBİOĞLU  İH Köy  Ahlat Benlisultan  10:00
18 Abdurrahman  ÇELİK  4/B Köy Evciler  Aşıkgarip  10:00
19 Emrah  DAĞLIOĞLU  4/B Köy Girdallı Ky 10:00
20 Osman DEMİRCİ İH Köy Bayındır Avcı 10:00
21 Beytullah  DERMAN 4/B Köy Canbaz Ky 10:00
22 Furkan DOĞAN 4/B Köy Çatören  İpsiz Mah. 10:00
23 Ramazan  EFE İH Köy Ballık B.değirmler 10:00
24 Ufuk  EMİROĞLU  4/B Köy Bostan Bostan 10:00
25 Burhan EMRULLAHOĞLU İH Köy Gödel Ky 10:00
26 Hüseyin  ERKUL  İH Köy Çakıllı  Hacıosman  10:00
27 Yılmaz  EROL  iH Köy Bürme  Gökbelen Mah. 10:00
28 Mustafa  FIRAT  İH Köy H.Muharrem  Zangılar Mh. 10:00
29 Özgür  FİDE  4/B Köy  Dereberçin Ky 10:00
30 Murat  GÖLOĞLU İH Köy Burhanlı Ky. 10:00
31 Hasan  GÖLOĞLU  İH Köy Gelinören  Torunlar Mah. 10:00
32 Ahmet  GÖZCÜOĞLU  İH Köy Eymür Yazı Mah.  10:00
33 Mehmet  GÜGÜK  İH Köy H.Muharrem Geriş 10:00
34 Salih  GÜRBÜZ  İH Köy Akçataş  Timyoz  10:00
35 Ali  GÜRMEZ İH Köy Hacı  Ky 10:00
36 Murat  HALİLOĞLU İH Köy Ahlatçık  Aş.Bu.veren 10:00
37 Metin HALİMOĞLU İH Köy Çevreli Hamal 10:00
38 Faik HANHÜSEYİNOĞLU İH Köy Esenli Sarıoğlu 10:00
39 Halil  HASANBEŞE İH Köy H.Muharrem Merkez 10:00
40 Mustafa  HASANBEŞE  İH Köy Darıbükü  Ayvagüller Mah. 10:00
41 Ersin  HIRCA  İH Köy Gülef  Ky 10:00
42 Turgay  İNAN  4/B Köy  Bürme Ky 10:00
43 Mustafa  KANATOĞLU  İH Köy Göl Musallar Ky 10:00
44 Yaşar  KANLI  4/B Köy  Çatalçam Ky 10:00
45 Mehmet  KAPLAN  4/B Köy Ahlatçık  Dağ Mahallesi  10:00
46 Mehmet  KARAALİOĞLU İH Köy Elmayakası Ky 10:00
47 Ahmet  KARAMAHMUTOĞLU İH Köy Dursunlar  Dursunlar Mh. 10:00
48 Mustafa  KAYBANDIOĞLU  İH Köy  Dursunlar  Dere Mah. 10:00
49 Ali  KAYNAR İH Köy Dokuzkat Ky 10:00
50 Mustafa  KEBAPCI İH Köy Aşağıakça Ky 10:00
51 Sait  KIRCIOĞLU  İH Köy Esenli  Merkez Mh. 10:00
52 Yılmaz  KIRKBEŞOĞLU İH Köy Eceoğlu Eceoğlu Mh. 10:00
53 Salim KISA İH Köy Alpı Ky 10:00
54 Hüseyin  KOCA  İH Köy Bük Şeker Fab. 10:00
55 Recep  KUYU  4/B Köy Geyikli Ky 10:00
56 Ayhan  KÜÇÜK İH Köy Başören Ortaca 10:00
57 Hüseyin  KÜTÜKOĞLU  4/B Köy Civciler Ky 10:00
58 Recep  MENTEŞOĞLU  4/B Köy Ahlat  Hacıbaklar Mah. 10:00
59 Mehmet  MENTEŞOĞLU  İH Köy Gökçukur  Kireç Mah. 10:00
60 Satı  MUHİTTİNOĞLU İH Köy Çevreli Alhanlı 10:00
61 Celali  MUSLİHİTTİNOLU İH Köy Göcen Ky 10:00
62 İbrahim  MUZIR  4/B Köy Çıban Ky 10:00
63 İlhan  NAHAR İH Köy Darıbükü Ky 10:00
64 İlyas  ÖLGÜN  4/B Köy Demirci Ky 10:00
65 İsmail ÖZTÜRK İH Köy Baş Ky 10:00
66 Muharrem  ÖZTÜRK İH Köy  Emirli  Yazı Mah.  10:00
67 Mahmut  PAÇACI 4/B Köy Bostan Tüfekçi 10:00
68 Lutfullah  PASKALOĞLU  4/B Köy  Çakıllı  Çal Mah. Cami  10:00
69 Harun  PİŞMAN İH Köy  Gökçukur Gökçukur Mah. 10:00
70 Osman  RECEPOĞLU  4/B Köy Dailer Ky 10:00
71 Ahmet  REÇBER İH Köy Bük Ky 10:00
72 Burak  REÇBER  4/B Köy Çavundur Bekri Mah. 10:00
73 Mustafa  SARIKAŞ İH Köy Gömmece Ky 10:00
74 Satı  SARIOĞLU İH Köy Çatören Bostan c. 10:00
75 Muhammet Yusuf  SAYILIR  İ.H. Köy Cebeci Akçaşaban 10:00
76 Ahmet SİRKECİOĞLU İH Köy  Emirler  Kuzy. Yüksel Cam. 10:00
77 İlyas  SÖYÜK İH Köy Emirler Ky 10:00
78 Bayram  SÜREK İH Köy Damlaçay Ky 10:00
79 Ercan  ŞAHANOĞLU İH Köy Çavundur Bayramlı 10:00
80 Ahmet ŞAHANOĞLU İH Köy  Çavundur Ky 10:00
81 Muhsin ŞİMŞEK İH Köy Alçucular Nebioğlu 10:00
82 Arif  ŞİMŞEK  İH Köy Çavundur Ky 10:00
83 Tahir  TEKELİ  İH Köy Ahlatçık Çiçek 10:00
84 İsmail  TERZİ  İH Köy Emirler  Tabasak  10:00
85 Abdulvehhab  TOPCU  4/B Köy Esenler Veziroğlu 10:00
86 Hüseyin  TOPHARMAN  İH Köy Baltacı  Akpınar  10:00
87 Nevzat  TOPRAK İH Köy  B.Kuyucağı Ky 10:00
88 Bahattin  USULLU  4/B Köy Eymür Ky 10:00
89 Hasan  YAMAN İH Köy H.Muharrem Hacı 10:00
90 Ramazan  YAYLACI  İH Köy Ayvalar Ky 10:00
91 Murat  YAZICI İH Köy Bayındır Ky 10:00
92 Ahmet YAZICI İH Köy Ballık  Tepe  10:00
93 Ahmet  YILDIRIM  4/B Köy  Ahlatçık Ky 10:00
94 M.Kemal  ZENKİN İH Köy Çakıllı Ky 10:00
95 M. Fatih  ZENKİN  İH Köy  Baltacı  Ky 10:00
96 Münhal   İH Köy Eceoğlu  Taşanlar Mah. 10:00
97 Münhal   İH Köy Damlaçay Civelek 10:00
98 Münhal   İH Köy Gülef Ky 10:00
99 Münhal   İH Köy Gülef Ademelik 10:00
100 Münhal   İH Köy Dereberçin  Aşağı Mahalle  10:00
101 Münhal   İH Köy Emir Ky 10:00
102 Münhal   İH Köy Çatalçam  Karandı Mahallesi  10:00
103 Münhal   İH Köy Ahlatçık Karahacılar 10:00
104 Münhal   İH Köy  Akçataş  Çukuryurt mah. 10:00
105 Münhal   İH Köy Alçucular Ky 10:00
106 Münhal   İH Köy Burhanlı Merkez 10:00
107 Münhal   İH Köy Başören Merkez 10:00
108 Münhal   4/B Köy Cebeci Ky. 10:00

 

MUTAD TOPLANTISINDA SAAT 10:30 DA TOPLANTIYA KATILACAK  PERSONEL
S.NO ADI      SOYADI UNVANI SEMTİ GÖREV YERİ SAAT
1 Recep ABDULKADİROĞLU MK Mrk Sinanbey 10:30
2 Kasım  AKBIYIK MK Mrk Halifesultan 10:30
3 Abdurrahman  AKBIYIK MK Mrk Şükrü Ünlü Camii 10:30
4 Adem  AKBULUT  MK Mrk  Olukbaşı  10:30
5 Muammer  AKSU  MK Mrk Manbuloğlu 10:30
6 Rahmi  AKTAŞ MK Mrk Abdurrezzak 10:30
7 Bilal  AKTAŞ MK Mrk Karanlık 10:30
8 Kenan  ALAMASLIOĞLU MK Mrk Eligüzel  Cami  10:30
9 İsa  ALINHAN MK Mrk Karayolları  10:30
10 Celal  ALİFİŞEKOĞLU  İH Mrk Taşköprü Sitesi Mescidi 10:30
11 Mesut  ALMALI  4/B  MK Mrk  Azamiye  10:30
12 Mustafa  APŞAK MK Mrk Abdulcebbar 10:30
13 Halil İbrahim  ARAS MK Mrk Kuzeykent Yavuzbey  10:30
14 Halit  ASLAN  MK Mrk Nasrullah 10:30
15 Yılmaz AŞKAROĞLU İH Mrk Köy Hizmetleri 10:30
16 Nuh  ATCI V.M.K Mrk H.Hayri Darende 10:30
17 Ali  ATLAMAZ  MK Mrk Hepkebirler 10:30
18 Baha AYANOĞLU MK Mrk Şehit Ertan Sivrioğlu Cami 10:30
19 Abdurrahman  AYAZ  MK Mrk Candaroğulları 10:30
20 Seçkin  AYDIN  MK Mrk. Yılanlı 10:30
21 Adem BALCI MK Mrk Yakupağa 10:30
22 Cem BALIBAŞ MK Mrk Veli Efendi 10:30
23 Osman  BARIŞOĞLU MK Mrk Saray 10:30
24 Ayhan  BEKİROĞLU MK Mrk Kuzeykent Ulu  10:30
25 Ferhat  BÜYÜKBİLGİN MK Mrk Hamzaağa  10:30
26 İsmail  CALAYOĞLU MK Mrk Kesoğlu (Öğretmenevleri) 10:30
27 Mehmet  CAN  İH Mrk Budamış Y.Mahalle 10:30
28 Erhan CEBECİ MK Mrk Atabeygazi 10:30
29 Ahmet CİVELEKOĞLU MK Mrk İsfendiyar  10:30
30 Ömer Faruk  ÇAĞILCI MK Mrk Kuzeykent Pirdede Cami  10:30
31 Şükrü  ÇAMLIBEL MK Mrk  H.Hayri Darende 10:30
32 Harun  ÇAYCI İH Mrk Adalet Sarayı Mescidi  10:30
33 İrfan  ÇENDİK  MK Mrk Tedaş 10:30
34 Kemal  ÇIĞLIOĞLU MK Mrk Şeyh Şaban-ı Veli  10:30
35 Nural  ÇİLAHMETOĞLU MK Mrk Aycılar 10:30
36 Hüseyin  ÇULHAOĞLU MK Mrk Ferhatpaşa 10:30
37 Şenol  DEMİRBAŞ MK Mrk H.Muzaffer Caferoğlu 10:30
38 Yakup  DEMİRCİ  4/B MK Mrk. Eligüzel  Cami  10:30
39 Kadir  DEMİRCİ  MK Mrk Kuzeykent Ulu  10:30
40 Ahmet DEMİRCİOĞLU MK Mrk Topçuoğlu 10:30
41 Hamdi DOĞDU MK Mrk Hacı İhsan Darende Cami 10:30
42 Murat  DUMAN  MK Mrk İsmailbey 10:30
43 Muhammed Ali  ER  4/B MK Mrk. Yeni Sanayi Cami  10:30
44 Mücahit Muhittin ESENDAĞ MK Mrk Doğakent Sitesi Cami 10:30
45 Rasim  GARPARSLAN  MK Mrk İbn-i Neccar 10:30
46 Erol  GARPARSLAN  V.İ.H. Mrk Karanlık Cami 10:30
47 Sabri  GÜLER  MK Mrk Şeyh Şaban-ı Veli  10:30
48 Muzaffer  GÜLLÜ  MK Mrk  Alacamescit 10:30
49 Hüseyin  GÜLŞEN  İH Mrk Alparslan 10:30
50 Mehmet Fatih  GÜNDÜZ  MK Mrk Sarıkaya 10:30
51 Sabri  GÜNEY MK Mrk Suluceviz (Y.Beyazıt) 10:30
52 Selahattin  KABA  MK Mrk  H.Nimet Darende  10:30
53 Niyazi KARA MK Mrk Kuzeykent İsmail Havuş camii 10:30
54 Recai  KARABACAK  İH Mrk Büyükçarşı Hilal 10:30
55 Aytekin  KARAOĞLU MK Mrk Cebrail  10:30
56 Mustafa KARATAŞ MK Mrk  Mehmet Akif  10:30
57 Mehmet KAYA MK Mrk Honsalar 10:30
58 Mücahid KAYA 4/B MK Mrk Musafakih 10:30
59 Zeki  KAZANCI MK Mrk 15 Temmuz Şehitler Cami  10:30
60 Hayati  KILDIR İH Mrk  Şeyh Mustafa (Serçe ) 10:30
61 Mustafa KILDIR  MK Mrk Safalan 10:30
62 Emre  KISA  V.M.K. Mrk. Saray Cami  10:30
63 Recep  KIZILABDULLAH  MK Mrk  Esentepe 10:30
64 Sami  KOMYE  MK Mrk  Yunus Emre Cami  10:30
65 Bahaattin  KÖLEOĞLU  İH Mrk H.Orta Alibeşeler 10:30
66 Hamdi KÖMLEKSİZ Baş İ.H. Mrk Nasrullah 10:30
67 Murat  KURU MK Mrk Deveciler 10:30
68 Hayrettin  KÜLFETOĞLU MK Mrk Darende (Kışla) 10:30
69 Hüseyin  NAHAROĞLU  İH Mrk Çay 10:30
70 Mustafa  ÖDEV MK Mrk Kuzeykent Merkez 10:30
71 Fatih  ÖZ  İH Mrk Kazancılar 10:30
72 Abdullah  ÖZDEMİR MK Mrk Tepeyol 10:30
73 Salih ÖZTÜRK İH Mrk Budamış Merkez 10:30
74 İsmail  ÖZTÜRK İH Mrk Fatih  10:30
75 Lütfi PİNYAL İH Mrk Ahmetdede 10:30
76 Rıza  SAĞLAM  MK Mrk Eyüpağa  10:30
77 Orhan SALCI İH Mrk Okmeydanı  10:30
78 Hüseyin  SATIBEŞOĞLU MK Mrk Karamuklar mescidi 10:30
79 Ümit  SEZAL  MK Mrk  Tabaklar 10:30
80 Fatih  SEZER MK Mrk Mehmet Feyzi Efendi 10:30
81 Aziz  SÖNMEZ  MK Mrk Alice  10:30
82 Kemal  ŞAHİN MK Mrk Sanayi Sitesi   10:30
83 Nurettin  TAYFAOĞLU MK Mrk Server 10:30
84 Mehmet  ULUSOY  İH Mrk Hamidiye 10:30
85 Oğuz URGANCI İH Mrk Küpcüğez 10:30
86 Tevfik UZUN MK Mrk Köşküstü  10:30
87 Mehmet  ÜNLÜ MK Mrk Akveri  10:30
88 İsmail  ÜYE MK Mrk Aş.Esentepe 10:30
89 Nahit YAKUPOĞLU İH Mrk Aktekke 10:30
90 Abdülkerim  YAYKAN İH Mrk Otogar 10:30
91 Mehmet YAYLACI MK Mrk Pırlaklar 10:30
92 Metin YAZGAN İH Mrk Hasançelebi 10:30
93 A.Özcan YAZICIOĞLU MK Mrk Çevkani 10:30
94 Halit  YILMAZ  İH Mrk Topçu  10:30
95 Mesut YÜZBAŞIOĞLU MK Mrk Hedanioğlu 10:30

 

MUTAD TOPLANTISINDA  SAAT 11:00 DE TOPLANTIYA KATILACAK PERSONEL
S.NO ADI      SOYADI UNVANI SEMTİ GÖREV YERİ SAAT
1 Muhammed Ali  ABDULKADİROĞLU İH Köy Kırışoğlu Ky 11:00
2 Adem AKBAL İH Köy Mescid  Koşanlar Mah. 11:00
3 Kemal AKBIYIK İH Köy Kuşkara Ky 11:00
4 Tuncay  AKSIRT 4/B Köy  Örenyeri  Çorak Mah  11:00
5 Cafer  ALDEMİR 4/B Köy İmam Ky 11:00
6 Abdulkerim  ASMA İH Köy K.Molla Erikbeli 11:00
7 İsmail  AŞCIOĞLU İH Köy Hamit  Hamit Mah. 11:00
8 Ekrem ATICI İH Köy Hatipli Ky 11:00
9 Cafer  AVANOĞLU İH Köy Yaka (Akk) Ky 11:00
10 Kamil  AYTINDAĞ  İH Köy Şeyh  Akçasu 11:00
11 Hayati  BAĞCIOĞLU İH Köy Kayı   Parmaklı türbe  11:00
12 Gazi  BAHÇE  4/B Köy Tekke Ky 11:00
13 Ramazan  BASTUN  4/B Köy Sulusökü Ky 11:00
14 Zülfikar  BAŞ İH Köy Karaevli Ky 11:00
15 Osman  BAYOĞLU  İH Köy  Mescid Ky 11:00
16 Rasim  BEYGİRLİOĞLU İH Köy  Yürekveren Karamanlar 11:00
17 Yaşar BIÇAKCI İH Köy Yunus Durmuşoğlu 11:00
18 Burhan  BİDECİ İH Köy  Kuzya.Kıyık Ky 11:00
19 Satı  CAVALOĞLU  İH Köy Uzunoluk Ky 11:00
20 Salim  CİHANGİR  4/B Köy Obruk  Tepe 11:00
21 İzzet  CİNCİ  İH Köy Seremettin Seremettin 11:00
22 Mehmet  CİNCİ  İH Köy  Terzi Ky 11:00
23 Orhan  CİVELEKOĞLU  İH Köy Yunus   Gözlüoğlu  11:00
24 İbrahim  ÇALIŞKAN İH Köy Karakuz Ky 11:00
25 S. Mehmet ÇATALOĞLU İH Köy Orta Kavacık 11:00
26 İrfan  ÇAVDAROĞLU  İH Köy Kıyık  Sarıkadı  11:00
27 Ömer   ÇELEBİOĞLU  İH Köy Kemerler Ky 11:00
28 Celal  ÇELİK  İH Köy Saraycık Murathacılar 11:00
29 İrfan  ÇELİK  4/B Köy Hacı Yusuf Ky 11:00
30 Arif  ÇERKEZ  4/B Köy  Haydarlar Ky.  Örencik Mh.Cami  11:00
31 Hasan  ÇOLAKOĞLU  İ.H. Köy İbişler  İbişler Mh. 11:00
32 Cengiz  DAĞLIOĞLU  İH Köy Kemerler  Göl Mah. 11:00
33 Ahmet Selim  DEĞİRMENCİ  4/B Köy Sipahi  Merkez 11:00
34 Cemal  DEMİRCİOĞLU İH Köy Kuzyaka  Baylar 11:00
35 Muzaffer  DUMAN  İH Köy Kurtkayı Ky 11:00
36 İsmail  DÜZENLİ  İH Köy Ortaboğaz Orta 11:00
37 Niyazi EMİRMUSTAFAOĞLU İH Köy Karaçomak Ky 11:00
38 Sami EMİRMUSTAFAOĞLU İH Köy Kayı Merkez 11:00
39 Mehmet  EMİRMUSTAFAOĞLU İH Köy Sapaca Ky 11:00
40 Ali  ER  İH Köy Yuk.Batak Ky 11:00
41 Resul  ERTÜRK İH Köy Pehlivan  Ky 11:00
42 Turhan  FİLİZ İH Köy K.Molla Kızılcaören 11:00
43 Ahmet  GÖKTEKE İH Köy Yuk.Batak Gölveren 11:00
44 Semih  GÜDEK  4/B Köy İbrahimli Eğerlik 11:00
45 Hüseyin  GÜLTEKİN İH Köy K.Molla Molla 11:00
46 Eyüp  HASANOĞLU  4/B Köy Orta Ulu 11:00
47 Abdullah  HORUZ  İH Köy  Halaçlı Ky 11:00
48 Hasan  HOTANOĞLU İH Köy Yk.İsmailli  Ambarcılı Mah.Cami  11:00
49 Uğur  KABAKCI 4/B Köy Tepeharman Ky 11:00
50 Nurettin  KADAM İH Köy Karaş Ky 11:00
51 Reşit  KANBOLAT 4/B Köy Hatipoğlu Ky 11:00
52 İbrahim KARABIYIKOĞLU İH Köy Hüseyinli Ky 11:00
53 Recep Ali  KARGIN  4/B Köy Karaçomak Eseler 11:00
54 Erdal  KAVUN İH Köy Orta  Orta 11:00
55 Ethem  KAYAR İH Köy Kirenli  Veyisli  11:00
56 Ahmet KILIÇ 4/B Köy Sulusökü Acabali 11:00
57 Hüseyin  KIPRIZCI İH Köy K.Molla Tekke 11:00
58 Abdülkadir KIRMIZIGÜL 4/B Köy Yenikavak Ky Arazya  11:00
59 Murat  KORKMAZ  4/B Köy İbişler Karalar 11:00
60 Emre  KÖRPE  4/B Köy Ömerli  Ky. 11:00
61 Orhan KÖSEOĞLU İH Köy İslam Ky 11:00
62 Sinan  KÖSEOĞLU  İH Köy Saraycık Elma 11:00
63 Süreyya  KÖSEOSMANOĞLU İH Köy  Yuk.İsmailli Kiraz 11:00
64 Süleyman KÖYLÜ İH Köy Kovalca Ky 11:00
65 Enes  KURTOĞLU  4/B Köy Omcular Ky 11:00
66 Abdurahman KURU İH Köy Sarıca Ky 11:00
67 Vahit  KÜÇÜKOĞLU  İH Köy Tarlatepe  Ayşağı Mah. 11:00
68 Mustafa  MEŞELİK  4/B Köy Kirenli  Ky 11:00
69 Yunus  MUSTAFAOĞLU İH Köy Kayalı Ky 11:00
70 Fatih  ODABAŞI  İH Köy Terzi  Hatip Mah. 11:00
71 Mustafa ÖKSÜZ İH Köy Haydarlar Ky 11:00
72 Enes  ÖZBAKIR  4/B Köy Halaçlı  Kızboncuk Mh. 11:00
73 Halit  ÖZDEMİR  İH Köy Kayı Hatip 11:00
74 Erdoğan  ÖZKAN İH Köy İnceboğaz Ky 11:00
75 Lutfullah ÖZTÜRK İH Köy Kurucaören Ky 11:00
76 Muhammed Mehmet  SARIOĞLU  4B Köy Köseoğlu Merkez Mh. 11:00
77 Hasan  SATIBEŞEOĞLU  İH Köy Musallar  Kapaklı  11:00
78 Mehmet  SEMERCİ İH Köy İbişler Kütükler 11:00
79 İlyas  SERTKAYA  4/B Köy Sada Ovacık 11:00
80 Ali  SEVİNÇ  İH Köy Kadıoğlu Ky 11:00
81 Recai ŞAHANOĞLU İH Köy Yılancı Ky 11:00
82 Fatih  ŞEN İH Köy Saraycık Dere 11:00
83 Hasan  ŞENGÜL İH Köy  Yuk.Batak  Caferoğlu  11:00
84 Cemalettin  ŞEŞEN İH Köy Kuzyaka Kürdeşe 11:00
85 Rıdvan  TOSUN İH Köy Yuk.Batak  Koparan Mah. 11:00
86 Şükrü  TULUM İH Köy Kızılkese  Taşan 11:00
87 Hamdi  TÜRKMENOĞLU  İH Köy İmam  Cımbar Mh. 11:00
88 Salim  ÜLGEN  İH Köy Kemerler  Sütçüler Mah. 11:00
89 Ahmet ÜLYENOĞLU İH Köy N.Kuyucağı Ky 11:00
90 Şahsen  ÜZÜMCÜ İH Köy Köseoğlu Ky 11:00
91 İsmail  ÜZÜMCÜ İH Köy Yuk.İsmailli Cöcüllü 11:00
92 Necati  ÜZÜMCÜ  İH Köy Hüseyinli Beşahlat 11:00
93 Muhittin  YALÇIN İH Köy Kırışoğlu Karacaören 11:00
94 Osman Emre  YAMAN  İH Köy  Ortaboğaz  Aşağı Mah. 11:00
95 Mustafa  YAZICI İH Köy Sahip  Ky 11:00
96 Cihat  YILDIZ İH Köy Kızılkese  Karkın Mah. 11:00
97 İlyas  YILMAZ İH Köy Kurusaray Ky 11:00
98 Zülfi  YİĞİT  4/B Köy İbrahimli Terzili  11:00
99 Münhal   4/B Köy Sipahi  Ahlatçık 11:00
100 Münhal   İH Köy Yunus  Aşağıkavacık Mah. 11:00
101 Münhal   4/B Köy İbrahimli Ky 11:00
102 Münhal   İH Köy Saraycık Ky 11:00
103 Münhal   İH Köy  Kızılkese  Ky 11:00
104 Münhül   İH Köy Örenyeri Ky 11:00
105 Münhal    İH Köy Sada Ky 11:00
106 Münhüal   İH Köy Kadıoğlu Kirpioğlu 11:00
107 Münhal   İH Köy Obruk  Ky 11:00