T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Kastamonu Müftülüğü

28.11.2015

Fuat ALTINDAŞ 06.11.2006 - 03.01.2011

Fuat ALTINDAŞ 1957 yılında Ankara Beypazarı’nda doğdu.1981 yılında Ankara İmam-Hatip Lisesi’nden,1985 yılında da Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra 1988 yılında Çankırı Orta İlçe Müftülüğüne atandı. 

1992–1994 yıllarında İstanbul Haseki Eğitim Merkezi’nde tahsil gördü. Buradan mezun olduktan sonra Erzurum İl Müftü Yardımcılığı görevine tayin edildi.1998 yılında Ankara Elmadağ Müftülüğüne atandı. 01.11.2002 yılında Şırnak İl Müftüsü olarak görev yaptı. 

Dört Yıl Şırnak Müftülüğü ve 06.11.2006 tarihinde Kastamonu il Müftüsü  olarak görevine başladı ve  03.01.2011 tarihinde Muş İl Müftüsü olarak atanmıştır.